Звіт про проведення тижня зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 проходив з 22.11. по 26.11.2021р.

  • заходи були спрямовані на:
  • розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
  • формування обов’язковості і креативності.

На дошці оголошень 22 листопада було розміщено план проведення тижня, де можна було ознайомитися з графіком проведення всіх конкурсів.

В перший день тижня було проведено виставку малюнків «У світі літератури» для 5-6 класів. Це роботи учнів, які люблять не тільки читати, але й робити ілюстрації до прочитаних творів.

Учителем Щуровою Л.М. був проведений конкурс в 6-Б класі на кращого читача байок. Ними виявилися: Супрунчук Є., Плющ М.,  Лещинська К., Салюк Д., Магурчак І..

Наступний день тижня також був насиченим. В конкурсі «Світ поезії» брали участь учні 9-10 класів. Неперевершене читання поезії О.Пушкіна (9 клас) та Ф.Тютчева і Ф.Фета (10 клас) показало, що учні більше розуміють внутрішній світ людини, вчаться відчувати, переживати, змогли вжитися в поетичний текст. Кращими читцями виявилися: Кравченко Д., Ковальчук О., Подік Д. (9 клас),  Шубіна Л.(10 клас).

У середу відбулась вікторина «Що? Де? Коли?» серед учнів 7-х класів. Темою вікторини була «Балади». Учні 7-Б класу створили багато кросвордів за даною тематикою (вчитель Сердюк І.Ю.).

У четвер протягом дня була проведена квест-перерва «Мудрість книги» серед учнів 6-х класів. Учасники показали кмітливість, згуртованість, вміння поважати один одного, а також бережливе ставлення до книги.

В останній день тижня учнями 11 класу був організований випуск інформаційних листків до ювілеїв зарубіжних письменників. Учні 8-го класу створили плакати до теми «Давня Греція».

В проведенні тижня зарубіжної літератури взяла участь велика кількість учнів. Активних учасників та переможців нагороджено грамотами та подяками.