Зустріч з освітянами

18 грудня в Міністерстві освіти України відбулась зустріч з учителями математики, української мови і літератури, які успішно склали сертифікацію в 2023 році, що проводилась вперше. На захід була запрошена вчитель української мови і літератури Гімназії №9 Звягельської міської ради Яковенко Валентина Сергіївна, яка набрала найбільшу кількість балів серед 16 учасників сертифікації, а саме 122,5 серед 125 можливих балів.! На зустрічі із вчителькою Валентиною Сергіївною побувала й директорка гімназії Хоменко Лідія Павлівна, що щиро за неї вболівала та підтримувала.

У форматі відкритого діалогу взяли участь міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, голова Державної служба якості освіти України Руслан Гурак та директорка УЦОЯО Тетяна Вакуленко, директор директорату шкільної освіти Міносвіти України Ігор Хворостяний. Разом з учителями вони обговорили структуру та складнощі сертифікації, переваги та недоліки атестації, труднощі й успіхи освіти у воєнні часи, плани на наступний рік.

Міністр освіти щиро подякував найуспішнішим учителям за проявлену наполегливість та ініціативу. Такі зустрічі мотивують педагогів до особистісного росту та віри у власні сили.

Щиро радіємо успіхам колеги та вітаємо з успішним проходженням сертифікації!