Звертаємося до вас з проханням долучитися до другого етапу всеукраїнського соціального проєкту благодійного фонду “Флоріум Фундація” з озеленення шкіл “Flowers4school”, що має освітнє й психологічне значення для дітей України.

З квітня стартує другий етап проєкту, що отримав назву “Квіти для школи”. Його мета важлива й водночас красива – перетворити українські школи на квітучі парки, де учні досліджуватимуть природу й завдяки цьому відновлюватимуть своє психологічне здоровʼя. Війна руйнує дитячу психіку, тому ми, дорослі, маємо дати дітям надію, що завтра настане й після довгої зими проросте квітка перемоги.

За рахунок благодійних внесків планується закупити 100+ млн цибулин голландських тюльпанів, щоб кожна школа загальної середньої освіти в Україні отримала по 10 тис. цих весняних квітів і школярі разом із вчителями висадили їх на клумби.

Окрім соціальної складової, “Квіти для школи” – це чудова можливість повністю змінити зовнішній вигляд шкільного подвір`я, прикрасивши його такою кількістю тюльпанів.

Тож запрошуємо Вас долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки.

Як допомогти зібрати 10 тис. тюльпанів?

Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком https://flowers4school.com/gimnaziya-%e2%84%96-9…/

Натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.

Поділіться посиланням на свою Гімназію в соцмережах, спільних групах, батьківських комітетів та ін., щоб якнайбільше людей підтримали наш заклад.