Засідання Педагогічної ради

5 січня в Гімназії № 9 відбулось засідання Педагогічної ради, на якій були розглянуті важливі питання освітянської сфери. Директорка Лідія Хоменко детально ознайомила педагогічних працівників з критеріями, правилами і процедурою оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників відповідно до вимог внутрішнньої системи забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності.

Педагогічною радою було розглянуто і затверджено Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Гімназії №9 Звягельської міської ради. Двоє педагогічних працівників надали клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації від громадської організації «ЕД Кемп Україна. Також Педагогічною радою затверджений графік проходження курсів підвищення кваліфікації на 2024 рік.

Заступник директора Оксана Зароднюк виступила з питання безпекових заходів в Гімназії № 9, відпрацьовано основні алгоритми поведінки педагогічного, технічного та учнівського колективу в умовах воєнного стану та можливих загроз сьогодення.

Валентина Яковенко, сертифікований вчитель української мови та літератури, поділилась власним успішним досвідом з проходження державної сертифікації, ознайомивши колег з практичним досвідом та дієвими порадами щодо проходження етапів сертифікації.

На засіданні Педагогічної ради голова профспілкової організації освітян Звягеля Тетяна Щедрова розповіла про важливість профспілки, як органу, що стоїть на захисті законних прав та свобод педагогічних працівників.