Випуск 11 класу!

25 червня 2021 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 м. Новограда-Волинського відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. Це 40-й випуск директора школи, Заслуженого працівника освіти, Почесного громадянина міста Мельника Віктора Кузьмича.

У цей хвилюючий і незабутній день 24 учні випускного 11 класу отримали важливий в житті документ. З них троє учнів – свідоцтва з відзнакою. Це Бочарова Ангеліна, Мельник Назарій та Михнюк Дмитро.

У святковій родинній атмосфері учні згадували моменти шкільного життя, дякували вчителям за отримані знання та мудрі життєві поради, а батькам – за розуміння та щоденну підтримку.

Яскраву святкову програму для випускників підготувала класний керівник Мельник Тетяна Вікторівна, яка вкотре продемонструвала свої організаторські та акторські здібності. Пісня і танець у її виконанні зірвали шквал аплодисментів у залі.

А художній номер від батьків надовго запамятається кожному випускнику.

Вальс випускників, підготовлений шкільним хореоргафом Федорчук Л.П., став яскравою окрасою святкового дійства

Вітаємо випускників з отриманням свідоцтв про повну загальну середню освіту. За роки навчання школа стала для вас великою і дружньою сім’єю, в ній були перемоги і поразки, злети і падіння. Ви залишили цю сім’ю, але де б ви не опинилися, нехай ваше нове життя буде цікавим, насиченим і успішним. Будьте наполегливі в досягненні своїх цілей.

Заступник директора з виховної роботи

Васянович Ж.М.