Всеукраїнський конкурс створення вебсайтів «Літературна візитка краю»

Пройшов Всеукраїнський конкурс «Літературна візитка краю»

Національна спілка письменників України в партнерстві з Малою академією наук України започаткували Всеукраїнський конкурс «Літературна візитка краю». Метою проведення конкурсу було вшанування видатних українських письменників та формування умінь та навичок у використанні Інтернет технологій. Учні нашої школи стали учасниками І етапу Всеукраїнського конкурсу створення вебсайтів «Літературна візитка краю». До складу команди входили: Мельник Назарій, Опанасюк Микита, Василючук Наталія, Плохотишина Аліна, Данилюк Софія. За умовами конкурсу команда старшокласників повинна була створити сайт, який розповідає про одного з видатних письменників, уродженців краю (області).

Національним Центром «Мала академія наук України» було запрошено всіх учасників нашої команди, які подали свій проєкт (сайт) про Лесю Українку для участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Літературна візитка краю», який проходив з 1 по 15 червня 2020 року у форматі онлайн марафону прямих ефірів, вебінарів та конференцій.
Ми, вчителі, певні, що команда ЗОШ 9, яка знається на сучасних інтернет-технологіях, гідно прийняла виклик творити в цій площині. Наша команда, представивши славне ім’я землячки, виступила як культурний посол свого краю.

Усі учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу отримали дипломи та мали нагоду взяти участь в онлайн вікторині.
Вітаємо наших переможців!!!

Людмила Білецька,

учитель української мови та літератури

Посилання на роботу учнів

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab