Всесвітній день здоров’я

7 квітня 2021 року – Всесвітній день здоров’я – це шанс звернути увагу на тему здоров’я та нагадати усім про важливість піклуваня про нього. Всесвітній день здоров’я – це підказка та заклик підтримувати активний спосіб життя, щоб залишатися здоровим і запобігати хворобам.

Головною цінністю в житті є наше здоров’я. Почуваючи себе в гармонії з власним тілом і навколишнім світом, ми маємо гарний настрій, доброзичливо ставимось до інших та задоволені самі собою. Шкідливі звички, постійні стреси і неправильне харчування руйнують здоров’я людини.

У нашій суспільній свідомості існує одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності: «Буде здоров’я – решта все, додасться», – так звучить це багатовікове спостереження. Дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого ресурсу докорінно визначає наше повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи недооцінюємо.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійно зберегти. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Зі святом вас!