Всесвітній день добра

Так просто бути добрим. Потрібно тільки уявити себе на місці іншої людини, перш ніж почати його судити.
(Марлен Дітріх)

13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти. Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху «За доброту», що виник в Японії у 1997 році. Тоді в Японії волонтерський рух добра World Kindness Movement оголосив про своє створення. Спочатку в рух входили волонтери держав тихоокеанського району, але пізніше склад об’єднання значно розширився. У 1998 році в Токіо 13 листопада спільнота провела свою першу конференцію. З цієї дати і почалася історія свята Всесвітнього дня доброти. Свято має надихати людей на добрі вчинки і сприяти за допомогою їх поліпшенню життя в світі. У нашій школі пройшли виховні години в 5, 6, 7 та 8 класах за темою «Подорож в світ добра і краси». Для учнів 1-4 класів казковими героями проведена вікторина «Все починається з добра». У коридорах школи розміщені мотиваційні листівки до Всесвітнього дня добра.

Світу не вистачає доброти,
І з ним своєю поділися,
І крапелька твого добра
Точно зробить світліше життя.
У день Всесвітньої доброти
Бажаю один до одного протягнути долоні,
І добром, ласкою і теплом,
Нехай цей день ваше життя наповнить.

Також, разом з нами 5-6 жовтня у Міжнародному уроці доброти взяли участь навчальні заклади з 1054 населених пунктів України:

  • 244 міст
  • 138 селищ міського типу
  • 646 сіл

До проведення уроків долучились 1869 навчальних закладів. Благодійний фонд «Щаслива лапа» з освітнім проєктом «Біоетика», прагнуть щоб наша подальша співпраця була результативною та приємною, тому просять наста наших учнів пройти коротке опитування за посиланням:

анкета для педагогів
анкета для учнів (7-12 класів)