Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні святкує свій день народження директор загальноосвітньої школи №9 м. Новограда-Волинського Мельник Віктор Кузьмич. Педагогічний колектив щиро вітає свого керівника з цим чудовим ювілеєм – йому 70!

Шановний Вікторе Кузьмичу! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди з 70-річчя від Вашого дня народження! Бути фундатором школи нового типу і директором навчального закладу почесно і відповідально. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот, переймати життєвий досвід і мудрість у Вас.

Ми бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові і добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої душі. Нехай шана Ваших учнів і освітян буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Щиро бажаємо Вам невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. А ще воліємо, щоб поряд із Вами завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів. ВІТАЄМО!!!

Хай буде все небачене побачено,
Хай буде все пробачене пробачено,
Хай буде вік прожито, як належить,
На жаль, від нас нічого не залежить…

А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
                                                   
Ліна Костенко

Білецька Людмила Дем’янівна,

учитель української мови та літератури