Вітаємо випускників!

Шкільні роки пролетіли, немов ключ перелітних птахів. День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальне доросле життя. Нехай у цьому житті буде багато успіхів, цікавих людей, звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку. Бажаємо випускникам правильно вибрати майбутню професію, реалізувати себе в кар’єрі та в особистому житті і просто бути щасливою людиною!

27 липня 2020 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 відбулась видача свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам школи. Директор Мельник В.К. вручив документи про закінчення школи. Каменчук Ольга, Слівінська Карина отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні», а Побережець Вікторія – срібну. Директор привітав випускників зі вступом у доросле самостійне життя, побажав добра, щастя, мирного неба, здійснення всіх планів, удачі і везіння, досягнення мрій.

Вітаю вас, дорогі мої випускники, з отриманням свідоцтв! Цей навчальний рік був особливий, і випуск у нас теж особливий. Але ви ж знаєте, що всі труднощі – тимчасові, і все буде добре. Всім вам бажаю успіхів і звершень, дружби і кохання, нехай усі пандемії, економічні кризи, всілякі негаразди залишаються в минулому, а попереду у вас хай буде лише світла життєва дорога.

Вам, дорогі батьки, дякую за співпрацю, розуміння, таку важливу підтримку за всі роки навчання. Ви виховали прекрасних дітей, і хай їх доля неодмінно буде щасливою. Хай у кожній сім’ї панує злагода, добробут, мир, радість і багато-багато любові.

В добру путь, дорогі випускники! Хай щастить!

Класний керівник 11-А класу,

Міскевич С.В.