Відкритий урок зарубіжної літератури

“Нещасним бути набагато легше, аніж щасливим…Будь щасливим…! Роби що-небудь, щоб бути щасливим.” – 13 березня із цих повчальних слів розпочала відкритий урок з учнями 6-А класу, вчитель зарубіжної літератури – Сердюк Ірина Юріївна на тему: «Анна Гавальда «35 кіло надії».

Шестикласники показали знання тексту твору, уміння мислити та аналізувати. Учні залюбки розповідали життєвий і творчий шлях автора, легко відповідали на поставлені запитання педагогом, з цікавістю шукали і зачитували із підручника певні цитати, ділилися своїми роздумами з приводу проблем, які порушує у своїй повісті Анна Гавальда, діти співпереживали з головним героєм, який втратив сенс ходити до школи.

На уроці Ірина Юріївна розвивала у дітей критичне мислення, застосовувала цікаві форми і методи роботи, а саме: “Мозковий штурм”, “Асоціативний кущ”, підняла теми: школи, родини.

Наприкінці уроку учні підвели підсумки, що цей твір сприяє вихованню кращих людських якостей, розумінню, що кожна людина – особистість, неповторна і самобутня.