Участь школи у всеукраїнському освітньому проєкті

Офіс Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізує всеукраїнську освітню кампанію із підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни для учнів 5-11 класів «Здоров’я без сорому».

ЗОШ №9 І-ІІ ступенів також долучилися до участі в цьому проєкті. Адже, підлітки – соціально активні і наразі є однією з основних груп населення, що поширюють COVID-19.

Відповідно до проведеного ЮНІСЕФ у 2018 році дослідження, більшість підлітків (91,2% дівчат та 73,9% хлопців з 11 888 опитаних) виражали потребу в отриманні ширшої інформації про гігієну, зокрема менструальну. 54% з них хотіли б отримувати таку інформацію у школі.

Для донесення даної інформації учням, проведено очну (з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки) зустріч у школі з лекторами-експертами громадської організації «Дівчата», а також безоплатне надання індивідуальних гігієнічних пакетів учасникам.

Підлітковий вік — один із найскладніших етапів, під час якого організм дитини внаслідок анатомічних та фізіологічних перетворень досягає біологічної зрілості. У цьому віці діти дуже чутливі до дії несприятливих факторів навколишнього середовища, порушення режимів, кисневої недостатності, зниження витривалості організму, що обумовлене змінами адаптаційних можливостей організму. Про це важливо пам’ятати!

Дякуємо лекторам, організаторам та усім, хто долучився до проєкта.