Тиждень точних наук

З 8 по 12 листопада в школі тривав тиждень математики, фізики, інформатики. На початку цього заходу вчителі запропонували учням  бути активними учасниками і заробляти «призи» – додаткові бали за виконання цікавих нестандартних завдань. Ці бонуси вчитель додає до оцінок, отриманих під час вивченні предметів фізико-математичних наук .

Діти включилися в роботу, шукали корисну, актуальну, сучасну інформацію та презентували її на уроках під час «цікавих хвилинок» На перервах вчителі та учні разом міркували над головоломками, ребусами та кросвордами. Упродовж тижня учні розв’язували кросворди, ребуси, логічні та нестандартні задачі з практичним змістом.

В рамках тижня проводились заходи, змагання, конкурси. Уже традиційним стало проведення Всеукраїнської олімпіади «На урок», які допомагають здобувачам освіти покращити знання з предметів та підготуватися до подальшого вивчення обраних дисциплін. Учні виконують цікаві та різноманітні завдання, які розкривають їх здібності.

Початок листопада є часом проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», який проходить в нашій школі з 2007 року. Основне завдання конкурсу – популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, запровадження сучасних прогресивних освітніх технологій в Україні.

Протягом тижня учні показали гарні знання та вміння з математики, інформатики, фізики, проявили зацікавленість у вивченні наук та переконалися, що знання з цих предметів відіграють важливу роль в житті кожної людини.