Тиждень початкових класів

1 лютого у нашій школі розпочався Тиждень початкових класів, який тривав до 5 лютого під назвою «Збережемо нашу планету». З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Розпочинався Тиждень змістовною та яскравою виставкою малюнків, учасниками якої стали учні 1-4 класів.

3 лютого, діти 1-Б класу взяли активну участь у вікторині «Буду я природі другом». Під час заходу діти розглянули найболючіші проблеми охорони навколишнього середовища, розгадували загадки про рослинний і тваринний світ, грали в ігри «Третій зайвий», «Так чи ні», переглянули відео. У кінці вікторини діти зробили висновок, що потрібно надавати допомогу всьому живому, стати добрим захисником і дбайливим господарем рідної природи. Необхідно любити і берегти природу, адже навколишній світ – це наш спільний дім.

Учні З-Б класу в рамках проведення тижня початкових класів прийняли участь у природоохоронній акції «Годівничка». Під час цієї акції учні нашого класу ознайомилися з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості, отримали необхідні знання з аспектів їх підгодівлі, оволоділи методиками вивчення, спостереження та обліку зимуючих птахів, а також навчилися гуманному ставленню до птахів, мотивації до їх охорони. Саме тому всі дітки та батьки із величезним задоволенням збудували прекресні годівнички, насипали зерна, призиваючи: «Прилітай, синичко!!!» Птахи – прекрасні. Вони найбільш солодкоголосі. Тільки вони можуть розмовляти людською мовою і наслідувати голоси інших тварин. А ще вони – телепати і віщуни, здатні передбачати майбутнє. Птахи відіграють важливу роль у природі та житті людини.