Тиждень книги

З метою прищеплення учням любові до книжки, підвищення інтересу учнів до ролі книги в суспільному та історично-культурному житті з 17.04 по 21.04.2023р. у Гімназії № 9 відбувся «Тиждень дитячої та юнацької книги». Це була захоплююча мандрівка учнів у світ літератури разом із шкільним бібліотекарем Антоніною Бєловою.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання та творчі здібності.

На завершення Тижня книги, його родзинкою, була «Літературна вітальня» для учителів на тему «І знову весна». Учителі Гімназії читали власні поезії про чудову весняну пору, філософські поетичні роздуми, теми війни і миру. А головне – у вітальні були люди, котрі закохані в поезію.

Власні вірші читали: вчитель зарубіжної літератури Ірина Сердюк, вчитель фізичного виховання Дмитро Коростельов, педагог-організатор Олеся Переходюк, поезію Лесі Українки, яку напам’ять береже ще з дитинства, заступник директора Гімназії Людмила Дейнека. Авторські вірші своєї сестри читала заступник директора з виховної роботи Альона Цехмейструк.

Також була проведена літературна гра та поетична вікторина.

Тож, хай ваша весна приносить кохання, надію на мир і прекрасне майбутнє нашої країни.