«Той, хто не любить своєї країни, нікого й нічого любити не може»

14-15 квітня у нашій школі серед учнів 3-4-класів пройшов захід «Той , хто не любить своєї країни,  нікого й нічого любити не може» .

Любіть прекрасну Україну,
Цінуйте мову солов’їну,
Шануйте маму завжди, тата!
Працюйте, щоб жилось багато!
Ще посадіть вербу, калину,
Оберігайте Україну!

Щаслива та людина, що живе на такій славній, квітучій, щедрій землі як Україна, де милує око цвіт калини при долині, верба над ставом, мальви та чорнобривці у саду. Де тонеш у глибині бездонного синього неба та губишся у золотих хвилях пшениці.

Небо над нашою Батьківщиною не завжди було безхмарним. Протягом багатьох століть наш народ прагнув волі та свободи. Через війни, голодомори, поневіряння він вистояв і здобув свою незалежність. І сьогодні, як ніколи, дуже важливо зберегти цю волю, цю свободу для нас і для наших нащадків.

Пригадаймо відомий вислів: «Вітчизна починається з мене»… Так, вона починається з кожного з нас. Бо ми – частинка нашої землі, нашої Батьківщини. Тому так важливо сьогодні виховати у дитині ціннісне ставлення в першу чергу до себе, до батьків, до людей, до держави, до історичних, культурних та духовних надбань українського народу, виховати справжнього патріота України.

Під час заходу діти розповідали вірші та співали пісні про любов до України, рідного краю та повагу до народних символів. А також вели мову про народні звичаї, культуру нашого народу. Діти висловлювали свої думки про рідний край, Батьківщину. На свято учні прийшли святково одягнені у вишиванках, а дівчатка ще й в українських віночках. Класи були прикрашені українською символікою: вишитими рушниками, кетягами калини .

Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері.

Моя Батьківщина – це будні і свято,
І неба безмежного шир.
Щасливе дитинство – це мама і тато,
Це радість , це ласка і мир!