Приходьте до бібліотеки!

Друзі, Ви ще не встигли записатися до бібліотеки? Поспішайте!

У вас є декілька причин зробити це! У будь-якій ситуації – йди до бібліотеки, адже це дім твоїх друзів, які чекають тебе з 8:30 до 17:00 за адресою ЗОШ №9. Вони підтримають тебе коли сумно, навчать важливого і корисного, дадуть відповідь на тисячі запитань, відкриють перед тобою світ непізнаного, цікавого, неповторного. У бібліотеці Вам завжди раді та готові допомогти вибрати книгу, отримати довідку, знайти статтю. У нас є багато затишних місць, де можна залишитись на самоті з гаджетом, або книгою, насолоджуючись атмосферою спокою.. З бібліотекарем Беловою Антоніною Ярославівною можна порадитись, отримати консультацію та допомогу в пошуку інформації. У відділі абонемента можна познайомитись з книжковими новинками та виданнями авторів, яких читають сьогодні, і взяти їх додому в тимчасове користування.

У бібліотеці проводяться сеанси кототерапії, де створено «Зону Бегемота». Емоційної рівноваги ви можете досягти, читаючи з пухнастим другом – котом Бегемотом. Беріть книгу та насолоджуйтесь приємним товариством.

Прийдіть і переконайтесь, що бібліотека може бути для Вас улюбленим місцем для навчання та самовдосконалення, змістовного дозвілля, спілкування та натхнення.