Приймаємо цифрові документи

З 2020 року в Україні працює сервіс Дія, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Головну ціль Дії гарно виражено в її гаслі: ” Держава, що допомагає, а не заважає”. Дійсно, на офіційному порталі та в застосунку Дія ви зможете отримати послуги та документи онлайн. Дія позбавить вас від черг та від відчуття, що “я залишив/залишила щось потрібне вдома”.

Та сама поява Дії – лише підґрунтя для сучасної, цифрової держави. Водночас потрібні реформи вже давно існуючих сервісів та повна синхронізація з новинками, впровадження Дії в усі сфери життя українського суспільства. Саме тому наша школа вирішила зробити свій внесок у цифрову трансформацію держави та з наступного навчального року почне приймати цифрові документи за допомогою сервісу Дія. Такі ініціативи, на нашу думку, полегшать життя звичайних людей та викорінять непорозуміння через складність проходження процедур, які громадяни іноді гнівно обзивають “бюрократією” (наприклад, подача документів при вступі дітей до школи).

Поділитися копією електронних документів можливо завдяки Дія.QR – новому функціоналу на Порталі Дія. Для цього необхідно:

  1. Відсканувати QR-код, розміщений у місці надання послуг, для відправки цифрової копії. Сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті застосунку Дія.
  2. Відправити сформовані файли електронною поштою. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів, вам просто потрібно натиснути “Надіслати” для відправки сформованого листа на електронну пошту школи.

Отже, не зволікайте на шляху до нових технологій, а Дійте.