22 та 23 травня для учнів 4-А та 4-Б класів стали по-справжньому незабутніми — вони урочисто попрощалися з початковою школою. Це були особливі дні, наповнені щирими емоціями, гордістю, радістю та легким смутком.
Класний керівник 4-А класу Пустовіт Галина Володимирівна влаштувала тепле та зворушливе свято для своїх вихованців, їхніх батьків і педагогів. У цей день звучали дитячі вірші, пісні, лунали теплі слова вдячності та побажання. Атмосфера була сповнена любові, щирості й світлої радості.
Наступного дня класний керівник 4-Б класу Медведчук Тетяна Василівна подарувала своїм учням не менш яскраве та душевне патріотичне свято. Діти вражали глядачів піснями, танцями, віршами та щирими усмішками. Це була подія, яка залишить теплий слід у серці кожного присутнього.
Прощання з початковою школою — важлива подія в житті дітей, перехід на новий етап, який вони зробили з гідністю, радістю та вдячністю своїм вчителям.