Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» #залишайтесявдома #вчітьсявдома

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило проект «Всеукраїнська школа онлайн». В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни за чітким розкладом транслюватимуть уроки з 11 предметів на українських телеканалах та YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури,
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті. Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00. Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!

Нагадуємо, що після закінчення канікул дистанційне навчання в нашій школі продовжується. Тому, дорогі учні, пам’ятайте що слід вчасно виконувати свої домашні завдання. Якщо у вас виникли запитання, проблеми звертайтесь до своїх класних керівників та учителів відповідних предметів.

Джерело: посилання

Завантажити розклад:

Завантажити розклад з темами на другий тиждень: