#поради_психолога

Сьогодні дистанційна освіта продовжує кидати виклики стресостійкості вчителів, батьків та учнів. Багато хто з дорослих через брак часу, ресурсів, можливостей, або власних знань залишає дітей в спокої на час закриття шкіл, інші навпаки: вимагають багато не володіючи повноцінною інформацією.

Часті конфлікти призводять до порушення стосунків між дорослими та дітьми. Нервуючись батьки шкодять навчальному процесу. Для розв’язання складних питань, дитині в першу чергу потрібна допомога та підтримка.

Варто дотримуватись режиму дня, встановлювати щоденні цілі, обговорювати і вирішувати проблеми з якими стикаються діти під час дистанційного навчання.

Особливо важливою є підтримка дітей, розуміння їх емоцій та почуттів.

Як опанувати себе в складній ситуації, чи треба бути ідеальними батьками, як реагувати на її негативні емоції – підказка в картинках.


May be an image of велосипед та текст
May be an image of текст «10 фраз дитини замсть "HEMA чого злитися!" бачу, що ти розсердився/лась! я чую тебе! розумю тебе! таке справда може злити! ти образився/лась. абв тобі це не подобаеться. мабуть, ти хотов/ла иншого! розкажи, що сталося? MAAVE pahw чим тобі допомогти? скажи, що ти хочеш? сас текст: психолог антонина оксанич люстрация, нфографика: наталя бðда happydity.org f nebyjdytynu #небийдитину»
May be an image of текст