Учителі початкових класів

<strong><strong><strong><strong><strong><strong>Конончук Лілія Юріївна</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Конончук Лілія Юріївна

голова предметної комісії,
учитель початкових класів,
учитель І кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Пустовіт Галина Володимирівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Пустовіт Галина Володимирівна

учитель початкових класів,
учитель вищої кваліфікаційної категорії,
учитель-методист

<strong><strong><strong><strong><strong><strong>Карпейчик Марія Василівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Карпейчик Марія Василівна

учитель початкових класів,
учитель ІІ кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Кисіль Наталія Олексіївна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Кисіль Наталія Олексіївна

учитель початкових класів,
учитель ІІ кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Бубон Тетяна Володимирівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Бубон Тетяна Володимирівна

учитель початкових класів,
учитель ІІ кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Каленюк Наталія Василівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Каленюк Наталія Василівна

учитель початкових класів,
учитель І кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Мошковська Катерина Іванівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Мошковська Катерина Іванівна

учитель початкових класів,
учитель ІІ кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Медведчук Тетяна Василівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Медведчук Тетяна Василівна

учитель початкових класів,
учитель І кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Іванчук Олена Олександрівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Іванчук Олена Олександрівна

вихователь ГПД,
учитель ІІ кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Рудзей Тетяна Іванівна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Рудзей Тетяна Іванівна

вихователь ГПД,
учитель І кваліфікаційної категорії

<strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Марчук Людмила Миколаївна</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong>

Марчук Людмила Миколаївна

учитель початкових класів,
спеціаліст