Випусники школи, які загинули захищаючи Україну

Глухов Юрій Валерійович

Дата та місце народження: 12 листопада 1993 р., м. Новоград-Волинський, Житомирська область

Освіта: в 2008 році закінчив 9 класів ЗОШ №9 та вступив до Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. У 2012 році отримав спеціальність «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» та здобув кваліфікацію «Технік-електрик»

Звання: старший солдат за контрактом

Посада: навідник-оператор механізованого батальйону

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада

Дата та місце загибелі: 5 вересня 2014 р. (помер від поранень)

Обставини загибелі: 31 серпня 2014 р. у результаті бойових дій під час виходу з оточення Юрій отримав поранення. Військовослужбовця доставили в Харківський військовий госпіталь, де він перебував у важкому стані. 5 вересня серце 20-річного бійця зупинилося

Місце поховання: м. Новоград-Волинський, Алея слави міського кладовища

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

За сприянням міської громади та рішенням Новоград-Волинської Міської Ради вулицю Войкова перейменовано на вулиць Юрія Глухова

Сущук Микола Володимирович

Дата та місце народження: 16 травня 1990 р., с. Вершниця, Новоград-Волинський район, Житомирська область

Освіта: в 2009 році закінчив 11 класів ЗОШ №9 та вступив до лав Збройних сил України

Звання: старший солдат за контрактом

Посада: танкіст

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада

Дата та місце загибелі: 12 лютого 2015 р., с. Логвинове, Артемівський район, Донецька область.

Обставини загибелі: Зник безвісти 12 лютого 2015 р. у бою в районі села Логвинове, що розташоване на трасі Дебальцеве — Артемівськ (Донецька область). Танк підірвався на міні. Ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих. 23 червня 2015 р. похований. В цьому бою також загинули: солдат А. Браух, молодший сержант В. Шульга (механік-водій), боєць 79 ОАМБр: старший прапорщик В. Суслик та бійці батальйону НГУ “Донбас”: сержант А. Поліщук, солдат Р. Мельничук, солдат А. Камінський, солдат В. Самоленко, солдат І. Турков та сержант В. Панчук.

Місце поховання: м. Новоград-Волинський, Алея Слави міського кладовища.

Указом Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).