Наша школа — учасник Google for Education!

Наша школа тепер є учасником Google for Education (Google для Навчання)

Дистанційне навчання виявилося випробуванням і для учнів, і для вчителів, і для батьків. Наша школа працювала за допомогою платформи Google Class. Були проблеми, недоліки, труднощі, успіхи, а головне – досвід і бажання вдосконалюватись і робити процес дистанційної освіти ефективнішим для усіх.

Саме тому ми зареєстрували навчальний заклад у Google for Education. Це надійне, просте у використанні хмарне рішення, що підвищує ефективність робочого процесу та надає викладачам і учням більше ресурсів та можливостей.

Інструменти для навчання в будь-якому місці та у будь-який час

Всі інструменти G Suite for Edu не містять реклами і не використовують інформацію користувачів для рекламних цілей.

Інноваційний спосіб навчання

Ефективне управління адміністративними задачами

Завдяки простому налаштуванню, G Suite для освіти спрощує повторювані завдання та полегшує фокус на навчанні. Система оновлюється автоматично, що забезпечує учнів та вчителів найновішими функціями.

Навчання без обмежень

Вчителі та учні завжди можуть приєднатися до навчального процесу та отримати доступ до пошти, файлів, завдань і матеріалів курсів з будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою.

Безкоштовне та безпечне управління

Google for Education — безкоштовний інструмент для шкіл та університетів з найкращим у своєму класі рівнем безпеки, гнучкою системою управління доступом та політикою доступу.

Більше часу для зворотного зв’язку

Викладачі можуть відстежувати успіхи учнів та їх динаміку. За допомогою широких функцій, вчителі можуть співпрацювати один-на-один або з усім класом. За допомогою спрощених робочих процесів, вони зможуть без зайвих зусиль надавати учням конструктивні та персоналізовані рекомендації.

Джерело: techsvit.eu