Наша школа переходить на Office 365

Учні, студенти й педагоги відповідних освітніх установ можуть безкоштовно зареєструватися в Office 365 Education, що включає Word, Excel, PowerPoint, OneNote, а тепер ще й Microsoft Teams та додаткові інструменти для навчання.

Ефективні інструменти для учнів і педагогів

Office 365 працює, як ви: усюди. Знайомі програми та завжди доступні файли оновлюються в реальному часі, щоб ви могли легко й без проблем складати навчальні плани на пристроях Windows, Android чи iOS.

Віддалене навчання

Ви зможете створити умови для співпраці у класі, приєднатися до спільнот професійної освіти та спілкуватися з колегами.

Єдиний майданчик для організації

Універсальний цифровий блокнот OneNote допомагає вам організувати навчальні матеріали й легко співпрацювати з учнями та колегами.

Ви маєте доступ будь-коли, будь-де, на будь-якому пристрої

Об’єднайте бесіди, контент і програми в єдиному інтерфейсі Office 365 Education. Співпрацюйте в реальному часі без обмежень, не хвилюючись щодо втрати форматування.

Хмарні служби для створення сучасних занять

Створюйте умови для співпраці у класі, приєднуйтесь до спільнот професійної освіти та спілкуйтесь із персоналом школи за допомогою ефективних інструментів, таких як OneDrive, Teams, Skype тощо — усе в єдиному інтерфейсі Office 365 Education.

Для нашої школи найголовніший застосунок – це Teams. Це застосунок для дистанційного навчання, у якому є все. Чати, відеовиклики, наради, створення завдань.

Джерело: Microsoft