До Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — державне свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші акції протесту української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Попрання законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців. З нагоди цього Дня в усіх населених пунктах України відбуватимуться традиційні меморіальні заходи – молебні, покладання квітів, панахиди у церквах.
Здобувачі освіти та вчителі нашої школи теж активно долучилися до відзначення цієї події.
У 8- А класі вчителем історії Оніщук О.В. та класним керівником Білецькою Л.Д. був проведений урок патріотизму під назвою « Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра!».
У школі діє фотоекспозиція « Революція Гідності у світлинах», де кожний може поринути у ті події та відчути подвиг героїв Небесної сотні, які залишаться назавжди серед нас.
Талановиті юні художники разом із вчителем історії Оніщук О.В. створили виставку інтерактивних плакатів «Революція Гідності очима дітей». А найстарші здобувачі освіти долучилися до перегляду документального фільму « Майдан. Червоний монтаж».