БлагоДІЙники в дії!

Учні 6-7 класів нашої школи з грудня 2020 року долучились до проекту Фонду допомоги безпритульним тваринам Happy Paw («Щаслива лапа») до благодійного конкурсу для закладів загальної середньої освіти “БлагоДІЙники в дії”.

Метою конкурсу є пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, поглиблення знань школярів про правила догляду за домашніми тваринами та волонтерство; залучення учнів до практичної допомоги тваринам; виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності. Для перемоги в конкурсі учні мали виконати ряд завдань, з якими вони успішно справились.

Протягом грудня школярі разом з учителем Федорчук Ларисою Павлівною організували Благодійний ярмарок новорічних прикрас, на виручені кошти було організовано допомогу притулку для тварин «Оберіг». Відвідавши притулок, учні передали вживані речі для підстилки та корм для собак та котів, а також дрібний інвентар для догляду за ними.

Кожен клас організовував в класі фотовиставку «Я – відповідальний господар».

Під час січневих канікул та карантину, школярі також були активними: шили лежаки для тварин, готували плакати про стерилізацію домашніх улюбленців, підгодовували в морози безпритульних тварин.

У лютому для учнів початкових класів були проведені вікторини, присвячені відповідальному ставленню до собак та котів. У черговий раз школярі відвідали притулок та передали лежаки і корм для котиків.

Приємно відмітити, що учні нашого навчального закладу залюбки допомагають тим, хто цього потребує. Висловлюємо подяку учням та батькам, які долучились до пошиття лежаків для безпритульних тварин.

Посилання на проект: happypaw.ua